Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ; Çınarcık Kaymakamı Sayın Abdullah ÇİFTÇİ, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Sayın Faruk UYSAL ile birlikte Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
 
Huzurevinde kalan sakinlerimizle öğle yemeğinde bir araya gelen Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, yaşlılarımızın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı.  Yemek sırasında masaları tek tek dolaşıp, her biriyle yakından ilgilenen Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, sakinlerimize gül hediye etti.
 
Yemeğe katılmayan bakım yaşlılarımızı odalarında ziyaret eden Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, her biriyle bir süre sohbet ettikten sonra Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hamdullah KARASU ve Dr. Kader YALÇINKAYA’dan durumları hakkında bilgi aldı.
 
Ziyareti sırasında Fizik Tedavi Ünitesini ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, ardından El Sanatları Atölyesini ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yakından inceleyen Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ’a, huzurevi sakinimiz kendi yaptığı çerçeveyi hediye etti.