Şehit Yakınları ve Gazilerimiz Zeytin Dalı Harekatına Destek İçin Hatay’a Gittiler

Yalova Valisi Sayın Tuğba YILMAZ himayelerinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazilere Hizmet Birim sorumlusu S. Önder ALTUN, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Mustafa ÜRKMEZ ile  İlimizde ikamet eden Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Ailelerimizden  oluşan 19 kişilik heyet 09.03.2018 tarihinde Zeytin Dalı Harekatına Destek vermek için Hatay’ın Hassa ilçesine ziyarette bulundular.

Antakya Belediye Başkanı İsmail KİMYECİ ile Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali SANDIKÇI tarafından karşılanan Şehit Yakınları ve Gazilerimiz, Habib-i Neccar Camiinde Cuma namazının kılınmasının ardından Hassa İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek  askerlerimizle görüşmenin akabinde Hassa  ilçe protokolünün katılımı ile Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlerimize destek vermek ve onların yanında bulundukları  göstermek amacıyla katılım sağlanmış ve askerlerimiz için kurban kesimi yapıldı.

Ottoman Palas Otelde Şehit Yakınları ve Gazilerimiz adına düzenlenen akşam yemeğinin ardından Yalova’ya  dönülmüştür. Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Ailelerimiz Hatay/Hassa ilçesine düzenlenen ziyaretten dolayı Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ ’a memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.