Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Kızlar Grubu Turnuva Kapanış ve Ödül Töreni

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile bu yıl ilimizde düzenlenen 9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Müsabakalarına 27 İlden, bakanlığımızın korunma ve bakım altında bulunan  135 sporcu gencimiz ve antrenörlerinin katılımı ile  Koru Beldesi Harb-İş Otelde  gerçekleşti.

Harb-İş Spor Salonunda düzenlenen şampiyonaya Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, Çınarcık Kaymakamı Abdullah ÇİFTÇİ, Çocuk Hizmetleri Daire Başkanlığı Temsilcisi Abdullah ÖZBAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin KAPLAN, İl Müdürümüz Faruk UYSAL ile Masa Tenisi İl Temsilcileri ve sporcu gençlerimiz katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının himayesinde bulunan çocuklarımızın, farklı İllerden Yalova’ya gelerek, Masa Tenisi Şampiyonasına katıldığını ifade eden Valimiz Tuğba YILMAZ  ilimizde yapılan bu şampiyonadan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek, şampiyonada başarılı olan sporcuları tebrik etti.
 
Müsabakalar sonucunda Kızlar Grubundan Turnuva Birincisi Hatay Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, İkincisi Konya Mevlana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, üçüncülüğü Mersin Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, dördüncülüğü Çorum Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki sporcu gençlerimiz aldı.

Turnuva kapanış ve ödül töreninde dereceye giren genç sporcularımıza protokol üyeleri tarafından birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü gelen takımlara kupa, madalyalar ve hediyeleri takdim edildi.