9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Erkekler Grubu Turnuva Kapanış ve Ödül Töreni

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile bu yıl ilimizde düzenlenen 9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Müsabakalarına 39 İlden, bakanlığımızın korunma ve bakım altında bulunan  126 sporcu gencimiz ve antrenörlerinin katılımı ile  Koru Beldesi Harb-İş Otelde  gerçekleştirildi.

Harb-İş Spor Salonunda düzenlenen kapanış turnuvasına, Vali Yardımcısı Abdullah ÇİFTÇİ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin KAPLAN, İl Müdürümüz Faruk UYSAL, Merkez Hakem Kurulu ve Komite Başkanı Hüseyin ÖZTÜRK, Masa Tenisi Federasyon Temsilcileri sporcu gençlerimiz ve antrenörleri katıldı.
 
Müsabakalar sonucunda Erkekler Grubundan Turnuva Birincisi İstanbul Halkalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, İkincisi Amasya Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü, üçüncülüğü Hatay Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, dördüncülüğü Ordu Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki sporcu gençlerimiz aldı.

Centilmen oyuncu kategorisinde  Yalova Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinden sporcu Erkan ÇELİK’e ödülünü Başhakem Avni PEHLİVAN ile Teknik oyuncu kategorisinde Kahramanmaraş Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünden Oğuzhan ÇINAR’a  Organizasyon Kurul Başkanı Nadir BAŞER tarafından ödülleri takdim edildi.

Final maçından sonra Turnuva kapanış ve ödül töreninde dereceye giren genç sporcularımıza protokol üyeleri tarafından birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü gelen takımlara kupa, madalyalar ve hediyeleri takdim edildi.